Кафедра міжнародної економіки, туризму та менеджменту ЗЕД 3 червня 2015 р організувала і провела круглий стіл на тему «Проблеми і перспективи розвитку ринку аграрної продукції в Україні».

Метою проведення даного заходу було посилення діалогу і обміну досвідом між провідними науковцями, представниками великих та малих виробників агропродовольчої продукції, експертами в галузі розвитку ринку аграрної продукції та налагодження більш тісних взаємозв’язків для подальшої співпраці.

До участі у круглому столі було запрошено виробників, переробників, посередників агропродукції, а також представників органів місцевої державної влади.

Круглий стіл відвідали поважні гості, серед яких: Валерій Альбертович П΄ятак – заступник голови Львівської обласної ради, Ігор Теодорович Вус – представник  департаменту агропромислового  розвитку Львівської обласної державної адміністрації, Іван Ярославович Паньків – голова Львівської аграрної дорадчої служби, Анна Іванівна Кущак – заступник директора Західноукраїнської регіональної агропромислової біржі (м. Львів), Анатолій Іванович Бурлака – президент ПП «Проектно-консультаційного центру «Суцвіття», Дмитро Васильович Мороз – радник директора компанії «Агро Марк» та Володимир Афанасійович Баран – директор ТзОВ «Барком».

Окрім гостей, у роботі круглого столу взяли участь 26 викладачів та студентів ЛНАУ.

Розпочав роботу круглого столу і  привітав присутніх декан економічного факультету, Заслужений працівник сільського господарства України, в.о. професора Я.С. Янишин, який надав слово для доповіді на  тему «Проблеми і перспективи розвитку аграрного сектора економіки України» к.е.н., доц. Р.П. Дудяку.

Після доповіді учасники  круглого столу жваво обговорювали та дискутували про проблеми і перспективи ринку аграрної продукції України та регіону зокрема.

За результатами обговорення та виступів учасники круглого столу запропонували оргкомітету сформувати проект рекомендацій стосовно стабілізації функціонування та подальшого розвитку ринку аграрної продукції і направити його органам державної влади для моніторингу і впровадження у виробничо-комерційну діяльність суб’єктів аграрного ринку.