Вітаємо Карину Гюрджян та Валерію Федюшину, здобувачів вищої освіти спеціальності «Міжнародні економічні відносини», із перемогою у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», проведеного на базі Одеського національного політехнічного університету.
Науковий керівник – к.е.н., доцент Роман Хірівський.
Участь у II турі конкурсу взяли 66 студентів з 29 закладів вищої освіти України, які представили 53 наукових роботи. Після детального аналізу наукових робіт галузевою конкурсною комісією були відібрані учасники заключного етапу конкурсу, що відбувся 21-22 квітня 2021 р. в онлайн-форматі. Карина Гюрджян та Валерія Федюшина подали на конкурс наукову роботу на тему «Транскордонне співробітництво в системі регіонального розвитку», гідно її представили, надали ґрунтовні відповіді на поставлені питання та були нагороджені дипломом III ступеня.
Вітаємо з отриманням високої нагороди та бажаємо нових перемог та міцного здоров’я!