5-6 червня 2015 року за підтримки Проекту USAID АгроІнвест проводився дводенний тренінг з аграрної політики для студентів та фахівців-початківців. Серед 30 учасників з України від економічного факультету ЛНАУ у проекті «Школа молодого агрополітика» взяли участь: Андрій Бурак – ст. викладач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, Сергій Тимофіїв – асистент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, Тетяна Тимофіїв – асистент кафедри інформаційних технологій, Катерина Сиротюк – аспірант кафедри бухгалтерського обліку і аудиту та Людмила Гнатів – студентка групи Мзед-62.

Проект проводився з метою надання можливості активній молоді підвищити рівень своїх знань у сфері сільського господарства й агробізнесу та сприяти формуванню нових лідерів у надзвичайно важливій аграрній галузі економіки України.

Лекторами Школи були відомі українські та зарубіжні політики, бізнесмени, громадські діячі й науковці.

Учасники Школи працювали у групах над розробкою пропозицій до Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на період 2015–2020 рр.: земельна реформа; доступ до фінансування для сільськогосподарських виробників; дерегуляція в агропромисловому комплексі; державна підтримка та оподаткування у сфері сільського господарства; розвиток сільських територій.

Всі учасники отримали сертифікати.