Команда відділення розвитку відносин у сфері інтелектуальної власності Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) висловила подяку Львівському національному аграрному університету за підтримку Всеукраїнської просвітницької кампанії до Міжнародного дня інтелектуальної власності 2021 «Від ідеї до реалізації» (26 квітня 2021 року) та активну участь у її проведенні, що засвідчується відповідним сертифікатом.
Висловлюється подяка і видано сертифікат Укрпатенту також безпосередньо к.е.н., доценту кафедри економіки Ірині Василівні Черевко за проведення серед студентів економічного факультету Львівського національного аграрного університету просвітницького семінару «Все, що важливо знати про інтелектуальну власність» в рамках зазначеної просвітницької кампанії, що дозволило зацікавити студентів наявними можливостями оволодіння компетентностями у сфері інтелектуальної власності.
Ми раді такій співпраці та будемо надалі долучатися до таких заходів!