9 липня 2015 року в м. Києві відбувся тренінг, спрямований на формування навичок підготовки проектних пропозицій за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти» Програми Еразмус+, в якому взяла участь і представник ЛНАУ – к.е.н., доцент А.М. Желєзняк.

За підтримки проректора з наукової роботи д.е.н. І.Б. Яціва та під керівництвом декана економічного факультету к.е.н. Я.С. Янишина у 2014–2015 н.р. було проведено ряд заходів, спрямованих на зростання академічної мобільності викладачів та студентів економічного факультету ЛНАУ. Також ведеться робота щодо перспектив участі факультету в освітніх програмах і грантах. Як показала практика роботи Центру міжнародного співробітництва та академічної мобільності викладачів і студентів економічного факультету, зацікавленість студентів в участі в міжнародних програмах та навчанні в кращих ВНЗ країн Європейського Союзу постійно зростає.

Участь в даному тренінгу дала змогу отримати необхідні практичні навички для написання проектних пропозицій, а також обмінятися досвідом з представниками інших ВНЗ України. Щиро дякуємо представникам Національного Еразмус+ офісу за плідну співпрацю з Львівським національним аграрним університетом.