15 вересня 2015 року відбулося розширене засідання деканату економічного факультету, на якому були присутні: декан факультету, в.о.проф. Я. С. Янишин, заступники декана економічного факультету Г. В. Брик, О. В. Синюк, О. Б. Булик, голова ради молодих вчених економічного факультету Г. І. Тибінка,  завідувачі кафедр, заступники завідувачів кафедр з наукової роботи та керівники наукових студентських гуртків.
На зборах розглядалися питання щодо проблем та перспектив розвитку наукової діяльності на факультеті. В результаті зустрічі було обговорено питання вдосконалення роботи студентських наукових гуртків на економічному факультеті та розглянуто можливості участі викладачів та студентів факультету у Міжнародних програмах та проектах, таких як Еразмус, Горизонт 2020, стипендіальна програма ім. Л. Кіркланда та інші.
За підсумками зустрічі кожна з кафедр сформувала власні пропозиції, які будуть враховані для покращення наукової діяльності на факультеті.