12 лютого 2015 року відбулося засідання вченої ради економічного факультету. На порядок денний були винесені питання згідно затвердженого плану на ІІ півріччя.

Заслухавши та обговоривши виступи доповідачів вчена рада ухвалила:

1. Навчально-методична,  науково-дослідна   та виховна робота на кафедрі фінансів і кредиту

Проект ухвали

1. Інформацію доц. О.В Шолудько. та проф. І.Г. Костирка взяти до відома.
2. Роботу кафедр  фінансів і кредиту вважати задовільною.
3. Постійно підвищувати рівень професійної компетентності викладачів в ході міжнародної співпраці кафедри із закордонними навчальним закладами.
Відповідальні: викладачі кафедри
Термін виконання – постійно
4. Здійснювати моніторинг рівня та результативності навчальних та наукових досягнень студентів, сприяти результативності студентів на студентських предметних олімпіадах та конкурсах наукових робіт.
Відповідальні: доценти І.М. Тофан, А.А.Верзун.
Термін виконання – щорічно
5. Результати наукових досліджень студентів публікувати у кафедральному збірнику студентських наукових праць
Відповідальні: керівники студентських наукових гуртків
Термін виконання – щорічно
6. Використовувати у навчальному процесі методи інтерактивного навчання.
Відповідальні: викладачі кафедри

2. Результати здачі модуля та підведення підсумків І семестру навчання

Проект ухвали.

1. Інформацію взяти до відома.
2. Кафедрам факультету ліквідувати недоліки та врахувати їх при проведенні наступної екзаменаційної сесії.
Відповідальні: завідувачі кафедр
Термін виконання: червень 2015 р.
3. Посилити відповідальність викладачів та кураторів за пропуски занять студентами.
Відповідальні: викладачі, куратори

3. Про роботу філіалів кафедр та основні напрямки її поліпшення

Проект ухвали.

1. Інформацію О.В. Синюк взяти до відома.
2. Кафедрі фінансів і кредиту  завершити роботу над формуванням Договору (Положення) про філіал кафедри на базі підприємства ПП  агрофірма «Нива»
Відповідальні: завідувач кафедри.
Термін виконання: до 01 червня 2015 р.
3. Зобов’язати кафедри  факультету переукласти договори з філіями, за якими закінчився термін та оновлювати плани-графіки їх роботи. Відповідальні: завідувачі кафедр.
Термін виконання: продовж року
4. Регулярно подавати інформацію на сайт університету, кафедральні інформаційні дошки, у газету «Університетські вісті» про результати співпраці між кафедрами економічного факультету та їх філіалами.
Відповідальні: завідувачі кафедр.
Термін виконання: постійно
5. Організовувати виїзні кафедральні засідання на філіали не рідше одного разу в семестр.

Відповідальні: завідувачі кафедр.

Термін виконання: постійно

4. Стан навчально-методичної роботи на факультеті

Проект ухвали.

1. Інформацію про стан навчально-методичної роботи на факультеті взяти до відома.
2. Посилити роботу з підготовки та видання навчальних посібників та підручників.
Термін виконання: постійно.
3. Розробити графіки підвищення кваліфікації викладачів у європейських вищих навчальних закладах, з якими діють договори про співпрацю.
Відповідальні: завідувачі кафедрами
Термін виконання: до 01 березня 2015 р.
4. Розробити методичне забезпечення для дистанційного навчання для всіх спеціальностей.
Відповідальні: завідувачі кафедр
Термін виконання: до 01 вересня 2015 р.
5. Розробити план-графік участі представників іноземних ВНЗ в навчальному процесі

Відповідальні: завідувачі кафедр

Термін виконання: до 01 червня 2015 р.

5. Звіти голів ДЕК з захисту дипломних робіт студентів денної форми навчання ОКР «Магістр» спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Проект ухвали.

1. Інформацію взяти до відома.

Звіти голів ДЕК з захисту дипломних робіт студентів денної форми навчання ОКР «Магістр» спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» затвердити.

6. Про рекомендацію до друку навчального посібника з дисципліни «Планування і контроль на підприємстві» для студентів ОКР «Бакалавр», «Магістр». За редакцією к.е.н, доцента Н.І. Михалюк.

Проект ухвали.

Навчальний посібник з дисципліни «Планування і контроль на підприємстві» для студентів ОКР «Бакалавр», «Магістр» за редакцією к.е.н, доцента Н.І.  Михалюк рекомендувати до друку.

7.  Про рекомендацію до друку монографії «Ефективність зернової логістики». Автор: В.А.Колодійчук.

Проект ухвали.

Монографію «Ефективність зернової логістики» рекомендувати до друку, автор: В.А.Колодійчук.