24–26 вересня 2015 р. у Вищій державній професійній школі Імені Яна Гродка (місто Санок, Республіка Польща) пройшла міжнародна конференція «На границі культур і народів: культура, мистецтво, освіта». В роботі конференції взяли участь провідні польські і словацькі вчені. Достатньо широко були представлені і наукові погляди українських науковців, які висловили доктори наук, професори Сергій Троян (Дипломатична академія України), Людмила Сокурянська (Харківський національний університет), Богдан Юськів (Рівненський національний гуманітарний університет), Олена Квас (Дрогобицький педагогічний університет ім. І.Франка), Алла Киридон (Інститут національної пам’яті). Учасником конференції був і д.е.н., професор, завідувач кафедри статистики і аналізу В.В. Липчук, який представив доповідь на тему: «Підприємництво студентів вищих навчальних закладів України і Польщі».