«Якщо світ став кращим після того,

як Ви жили, то Ви насправді стали успішним».

Керол Бейлі

22 жовтня 2015 року на кафедрі фінансів і кредиту відбулася перша зустріч у рамках нового проекту Goodexperience. Даний проект створений за сприяння організації «Idea-together», «Вуличного університету» і кафедри фінансів і кредиту Львівського національного аграрного університету. Запрошений гість – колишній віце-президент компанії «Motorola» Керол Бейлі (США), автор багатьох праць та відомий в світі бізнесмен. Керол Бейлі поділився власним досвідом та розповів про можливість досягнення успіху в сучасних політичних і економічних реаліях. З 1996 р. він проводить мотиваційні лекції в багатьох університетах, а також виступає перед різними аудиторіями. Зокрема, його неодноразово запрошували на проведення зустрічей в Україні, Австралії, Молдові, Латвії, Естонії, Фінляндії, Японії, країнах Центральної і Південної Америки.

Захід є черговою лекцією, яка проводиться на кафедрі фінансів і кредиту за участі відомих авторитетних осіб. Лектор – гість зі США, тож лекція була англійською мовою. На зустріч прийшло близько ста слухачів – крім студентів ЛНАУ, на лекції були присутні й студенти з інших ВНЗ.

Розпочала зустріч завідувач кафедри фінансів і кредиту Ольга В’ячеславівна Шолудько, яка зосередила увагу присутніх на майбутньому України, адже саме студентській молоді продовжувати шлях економічних реформ. Сьогодні увага всього світу прикута до України. Це нелегкий виклик, але й унікальна можливість для історичних змін. Ольга В’ячеславівна запевнила, що кафедра має в арсеналі достатньо напрацювань і потужний науково-педагогічний потенціал для того, щоб допомогти своїм студентам в отриманні відповідних освітніх послуг, які б передували європейському досвіду, а спеціальність «Фінанси» і надалі посідає провідне місце у нашому навчальному закладі. Представляючи Керола Бейлі, завідувач кафедри запевнила, що під час зустрічі з відомим лектором студенти зможуть отримати досвід провідного менеджера в управлінні фінансами та освоїти виведену ним «формулу успіху».

Керол Бейлі розповів про своє бажання самовдосконалюватися й бути освіченим, історію складного працевлаштування на роботу в компанію Motorola, в якій працював національним менеджером з маркетингу з відповідальністю за прибутки і витрати компанії. Після 20 років роботи в компанії «Motorola» Керол Бейлі став кризовим менеджером для 4 інших компаній, допомагаючи в реструктуризації і виведенні зі збиткового стану до прибуткового (віце-президент з операцій в компанії V&G Enterprises, Inc., в компанії TM Analitic, Inc., директор з маркетингу та розвитку в Admiral Overseas Corporation, директор з операцій страхування в Independent Dealer Services, Inc.). На лекції студенти дізналися, як вивести підприємство з кризового стану, як миттєво реагувати на ситуацію, наскільки важливе позитивне мислення, коли втілюєш ідею в життя, як будувати свій шлях успіху молодому фінансисту.

Керол Бейлі завершив свій виступ такими словами: «Немає особливих людей. Є тільки ті, що працюють над собою, і ті, що лінуються». Слова вдячності відомому лектору на англійській мові висловила кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і кредиту Мар’яна Мирославівна Богач.

Зустрічі з відомими лекторами сприяють підвищенню рівня фінансової грамотності молодого покоління, формуванню в них навичок, необхідних для планування їх фінансового майбутнього, вчать креативно мислити і приймати правильні рішення у складних фінансових ситуаціях.