Колектив кафедри права і підприємництва плідно співпрацює з декількома вищими навчальними закладами та науковими установами Польщі, Чехії, Молдови, Литви тощо. В рамках такої співпраці публікуються спільні з іноземними колегами наукові праці, а ще вони часто стають учасниками наших конференцій та запрошують на наукові заходи, які проводяться у їхніх навчальних закладах.
Цього року на запрошення кафедри взяти участь у XVІ Міжнародному науково-практичному форумі «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій» відгукнувся доктор юридичних наук, професор Вищої школи гуманітарних і природничих наук Адам Ерехемля. Науковець виступив на пленарному засіданні форуму та відвідав наукову конференцію економічного факультету. В рамках візиту, розвиваючи євроінтеграційну співпрацю, проф. Адам Ерехемля прочитав студентам IV курсу економічного факультету лекцію на тему: «Правові інституції Європейського Союзу».
В неформальній дискусії професор А. Ерехемля поділився з колективом кафедри права і підприємництва досвідом викладання юридичних дисциплін в Республіці Польща, виклав своє бачення розвитку інтеграційних процесів в Україні та запросив до спільного видання збірника наукових праць із цієї та інших актуальних тематик.