Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Уряд Японії спільно з низкою українських інституцій з метою створення умов для відновлення нормального життя на звільненій від окупантів території Донбасу впроваджують проект «Економічне і соціальне відновлення Донбасу». В рамках цього проекту Агенція регіонального розвитку Кам’янка-Бузького району здійснює проект «Економічне відновлення міста Курахове через розвиток малого і середнього бізнесу» та подібний проект для відомого трагічною долею міста Щастя.
На запрошення Агенції на початку листопада викладачі кафедри права і підприємництва (проф. Юрій Губені, в. о. доц. Петро Оліщук та в. о. доц. Ірина Костецька) провели тренінг «Організаційні засади підприємництва. Генерація підприємницьких ідей». Окремо розглядались добре теоретично та емпірично опрацьовані на кафедрі теми організаційно-правового забезпечення місцевих ініціатив та соціального підприємництва.

В запропонованих презентаціях присутнім учасникам тренінгу було представлено економічні, організаційні та правові аспекти підприємництва, наведено приклади розвитку підприємницьких ідей, зокрема у соціальному підприємництві та агробізнесі. Органічно в тренінг вписались навчально-методичні розробки кафедри, зокрема ситуаційні вправи (кейси). Дискусія та запитання на завершальній фазі тренінгу підтвердили його результативність. Проф. Ю. Губені поділився своїми спогадами військової строкової служби на теренах Луганщини, навів цікаві приклади із книги Джона Юза про історичний розвиток Донецька в епоху початку індустріалізації.
Учасники тренінгу висловились за подовження співпраці в сфері активізації малого і середнього підприємництва на звільнених територіях.