У вівторок, 3 листопада 2015 року на економічному факультеті ЛНАУ відбувся студентський конкурс «Найрозумніший», присвячений Міжнародному дню студента.
Для участі у конкурсі кожна кафедра сформувала команду із членів наукових гуртків, яка складалася з 4 осіб.
У першому турі команди 9 кафедр були поділені на 3 групи по 3 команди. Кожній команді було поставлено 6 питань. Переможець кожної з груп переходив в наступний тур, отже в другому турі взяло участь 3 команди по 4 особи (12 осіб), а саме: команда кафедри міжнародної економіки, туризму та менеджменту ЗЕД (Ірина Кадисюк, Марія Тракало, Діана Маяк та Людмила Гнатів), менеджменту організацій ім. проф. Є. Храпливого (Ірина Піяйко, Ірина Солтис, Мар’яна Галань та Оксана Танчин) та кафедри статистики та аналізу (Ольга Філяс, Наталя Бурковська, Яна Крачковська та Дарина Білеченко).

У другому турі всі 12 учасників відповідали на 18 питань, троє переможців (Ірина Піяйко, Ольга Філяс та Марія Тракало) перейшли в третій тур.
У третьому турі 3 учасники відповідали на 6 питань.
За результатами конкурсу переможці були нагороджені грамотами декана економічного факультету в.о.проф. Я. С. Янишина:
ІІІ місце – Марія Тракало;
ІІ місце – Ірина Піяйко;
І місце – Ольга Філяс.
За активну участь у проведенні конкурсу була відзначена голова студентського наукового товариства економічного факультету Ірина Мачіха.
Висловили подяку науковим керівникам переможців: к.е.н., доц. І.Я. Бернацькій, ст. викл. М. Р. Пархуць, к.е.н., в.о.доц. Д.М. Малаховському, а також всім науковим керівникам команд.