11 травня 2023 року в рамках дії меморандуму, підписаного між Львівським національним університетом природокористування та територіальними громадами Львівщини, який передбачає розвиток та впровадження інноваційного досвіду у сфері освіти, зокрема реалізацію ініційованого кафедрою менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого освітнього проєкту з розвитку управлінських навичок для підлітків «Junior manager», відбулася чергова зустріч з учасниками даного проєкту.
В рамках дії проєкту його ментори Юрій Дубневич та Володимир Ковалів провели лекції на теми «Управління в органах місцевого самоврядування» та «Тайм-менеджмент». Завершальним етапом реалізації цього проєкту стане тестування з освоєних п’яти курсів та нагородження відзнаками найкращих його учасників.
Освітній проєкт з розвитку управлінських навичок для підлітків «Junior manager» викликав неабиякий інтерес з боку його учасників та мотивацію для подальшого розвитку.