2 травня 2023 р. на кафедрі менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого відбувся захід, присвячений питанню академічної мобільності здобувачів вищої освіти та перспектив участі у ній активної студентської молоді. З ініціативи завідувачки кафедри к.е.н., доцента Лілії Войничої на захід було запрошено студентку другого курсу спеціальності 073 «Менеджмент» Яну Мітленко, котра поділилась досвідом нещодавньої участі в одній з таких програм, а саме «Study Tours to Poland». Здобувачка розповіла присутнім про можливість відвідати Польщу, отримані в рамках програми знання та навички, а також про нові та цікаві знайомства з представниками різних сфер діяльності. Присутні на зустрічі здобувачі виявили неабияке зацікавлення даною програмою, що проявилось у великій кількості питань та жвавому обговоренні.
На завершення заходу завідувачка кафедри поінформувала також про інші програми академічної мобільності для студентів, що успішно функціонують в Україні, такі як «Erasmus+», «Лідери змін» та інші, які своєю чергою теж викликали жваве обговорення та зацікавлення.