Протягом 10-31 травня 2023 р. завідувач кафедри економіки, д.е.н., професор Г.В. Черевко та д.е.н., в.о. професора кафедри економіки І.В. Черевко успішно пройшли тренінговий курс «The Innovative Power of IP: як перетворити ідею в енергію інновацій?», який охоплював наступну тематику:

- Базові основи перевтілення ідей в об’єкти права інтелектуальної власності та їх охорони;

- Набуття авторських прав на результати наукової діяльності та договори щодо розпоряджання майновими авторськими правами;

- Набуття прав промислової власності на результати наукової діяльності та договори щодо розпоряджання майновими правами на об’єкти промислової власності;

- Права на об’єкти інтелектуальної власності як особливий вид капіталу компанії. Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності;

- Комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності.

Дана проблематика безпосередньо пов’язана із можливостями вдосконалення структури та змісту курсів «Право інтелектуальної власності» та «Інтелектуальна власність».

Дякуємо IP Academy за надану можливість поповнення багажу знань у сфері інтелектуальної власності і сподіваємось на подальше продовження співпраці.