1 червня 2023 р. завідувач кафедри економіки ЛНУП, д.е.н., проф. Георгій Черевко взяв участь у засіданні Координаційної ради психологічної служби системи освіти Яворівського району Львівської області. Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та молоді Яворівської РДА п. Оксана Майхер поставила перед керівниками та працівниками відділів освіти територіальних громад району конкретні завдання щодо покращення організації роботи з учнями випускних класів та їх психологічної підтримки у період здійснення ними вибору місця здобування вищої освіти. В цьому контексті учасники зібрання з ентузіазмом і цікавістю сприйняли інформацію Г. Черевка про Львівський національний університет природокористування і напрями, за якими тут здійснюється підготовка майбутніх фахівців. Особливу зацікавленість викликала інформація про здійснення у цьому році першого набору студентів на спеціальність 051 «Економіка» за цілком новою, але надзвичайно актуальною і унікальною не лише в Україні ОПП «Біоекономіка» та про особливості, переваги та перспективи здобуття вищої освіти за даним напрямом.

Проведена зустріч визнана початком інтенсивної співпраці кафедри економіки ЛНУП та системи освіти Яворівського району щодо організації профорієнтаційної роботи у школах цього регіону на новому рівні.