Економічний факультет розвиває міжнародну співпрацю в науковій та академічній сфері. У співпраці з проектом ЄС «Improvement of Food Safety Control System in Ukraine» 7 грудня кафедра права та підприємництва провела науково-практичний семінар «Зміни правового регулювання безпечності харчових продуктів». Як відомо, проект ЄС направлений на сприяння виробництву безпечних харчових продуктів в Україні, підвищення впевненості українських споживачів у безпечності української продукції та покращення можливостей для експорту української продукції на європейські та світові ринки. А ось основна мета семінару полягала в ознайомлені науковців і практиків із чинними та перспективними змінами у нормативному регулюванні безпечності продуктів харчування.

З привітанням виступили заступник декана економічного факультету в. о. доц. Г.В. Брик  та завідувач кафедри права та підприємництва проф. Ю.Е. Губені. Основним доповідачем семінару була координатор проекту ЄС кандидат юридичних наук Яна Добідовська. У своїй презентації вона розповіла про основні етапи імплементації європейського законодавства щодо безпечності харчових продуктів. Під час семінару обговорювались інституційні та функціональні зміни нормативного регулювання безпечності продуктів харчування. Розглядались також окремі секторні зміни нормативної бази безпечності харчових продуктів і їх наслідки для основних операторів ринку.
У семінари взяли участь викладачі нашого університету та ЛНУВМБТ ім. С. Гжицького, магістранти та аспіранти економічного та інших факультетів. Особливими гостями семінару були менеджери та юристи-практики О.В. Харчук (ФГ «Увин»), М.М. Марків (ТзОВ «Львівморепродукти»), Н.В. Марків (СМП «БАРС-Прод»), Т. Ю. Васильківська (ГО «Всеукраїнське братство бджолярів»), С.І. Ціолковська (Львівська митниця, ДФС). Учасники семінару щиро вітали ветерана кафедри доц. Р.П. Возяка.
Старанним висвітленням цієї наукової події опікувались представники ЗМІ Д.О. Соломонко (вісник «Агрофорум»), А.М. Дідич (Львівське радіо), В.І. Худицький (газета «Дзеркало тижня»).
Підводячи підсумки семінару, проректор з наукової роботи проф. І.Б. Яців відзначив значну активізацію дослідницької роботи на факультеті, наближення тематики семінарів до актуальних проблем агробізнесу. Він подякував кафедрі за вміло організований семінар та співпрацю з авторитетним проектом ЄС.
Кафедра та представник проекту ЄС висловились за продовження співпраці.