5 грудня 2015 року в Луцькому національному технічному університеті відбулась VІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих науковців, аспірантів, здобувачів і студентів «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в умовах глобалізації економіки».
Активну участь у роботі конференції взяли студенти економічного факультету, зокрема  випускники кафедри «Бухгалтерського обліку і аудиту»: Анна Рябова, Оксана Бобик, Наталія Турчиняк. Всі студенти отримали сертифікати про участь у конференції.
Диплом першого ступеня за кращу доповідь з напрямку досліджень «Проблеми обліку, контролю і аналізу: інституціональний аспект» отримала студентка гр. ОА-22 СП Анна Рябова (науковий керівник – к.е.н., доцент Р.П. Андрушко).