Львівський національний університет природокористування підписав меморандум про співпрацю та партнерські відносини з Акціонерним товариством «Таскомбанк». Ректор університету, академік НААНУ Володимир Снітинський та директор Львівського відділення АТ «Таскомбанк» Руслана Мицик своїми підписами затвердили текст меморандуму. Сторони уклали даний меморандум з метою збереження інтелектуального потенціалу України, надання молоді доступу до освіти, в тому числі підвищення фінансової грамотності, прагнучи подальшого розвитку та зміцнення дружніх відносин та маючи спільне бажання щодо розширення сталих, довготривалих зв’язків.
В найближчій перспективі будуть проведені заняття спеціалістами банку для студентів відповідних спеціальностей для засвоєння теоретичних знань та отримання практичних компетенцій.