6 грудня 2023 року науково-педагогічний колектив кафедри економіки ЛНУП взяв активну участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні виклики та перспективи розвитку економіки і бізнесу». Організатором заходу виступив Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Дмитра Моторного. Конференція відбувалася у дистанційному форматі, але це не завадило зустрічі однодумців та обговоренню надзвичайно актуальних питань щодо сучасних викликів в економіці та бізнесі, цифрової трансформації, соціальної відповідальності, сталого розвитку та глобальної співпраці для забезпечення стійкого та конкурентоспроможного розвитку. Дякуємо організаційному комітету за високу організацію та професійну дискусію в галузі економіки. Такі заходи сприяють не лише розвитку науки, а й впровадженню новітніх підходів у практичну діяльність.