7 грудня 2023 року на факультеті управління, економіки та права за сприяння ректора університету, академіка НААН України Володимира Снітинського відбулась знаменна подія – відкриття криміналістичної лабораторії. Наявність такої лабораторії суттєво підвищує якість освітніх послуг за спеціальністю «Право», дає змогу студентам закріпити отримані теоретичні знання з предметів «Криміналістика» та «Кримінальне процесуальне право України» за допомогою практичних дослідів та експериментів. Криміналістична лабораторія обладнана засобами візуалізації – стендами, які серед іншого інформують студентів про основні види криміналістичних експертиз. Лабораторія також укомплектована навчально-методичною літературою та криміналістичною валізою, до складу якої входять різні інструменти, засоби та приладдя, необхідні для формування висновків експерта-криміналіста. Такі судові докази, як висновки експерта-криміналіста, є дуже затребувані у кримінальних справах, адже допомагають суду встановити істину та притягти до відповідальності правопорушника.