Органи місцевого самоврядування все більше усвідомлюють особливе значення місцевих підприємницьких ініціатив у розвитку громад. Радехівська районна рада спільно із Агенцією місцевого розвитку Радехівщини провели 20 лютого 2016 р. своєрідний ознайомчий семінар із організації аграрного бізнесу. Про власний досвід ведення овочевого та садівничого виробництва розповіли відомі виробники Євген Кучерепа та Василь Харчук. Із загальними засадами кооперації, зокрема – принципами та побудовою обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів, присутніх ознайомив заступник районної ради Василь Кутенський.

Професор Юрій Губені ознайомив учасників із потенційними можливостями та науковою тематикою Львівського національного аграрного університету, наголосив на особливому значенні наукового забезпечення та фахового підходу до будь-якої підприємницької ініціативи, запросив потенційних сільських виробників до співпраці, а їх дітей та родичів – до навчання. Він відзначив, що тематика розвитку агробізнесу, підприємництва на селі та підтримки місцевих ініціатив особливо близька кафедрі права і підприємництва, і що саме тому у новому навчальному році у ЛНАУ здійснюватиметься навчання за новою спеціальністю «Підприємництво, комерційна та біржова діяльність».