22-23 березня 2016 року у Сумському державному університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція  ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук із галузі «Державне управління», у якому взяла участь студентка 4 курсу економічного факультету  Львівського національного університету  Анастасія Гаврилюк. Керівником наукової роботи була к.е.н., доцент, т.в.о. завідувача кафедри економічної теорії Наталя Богданівна Зеліско. Під її керівництвом Анастасія Гаврилюк підготувала наукову роботу на тему «Державне регулювання аграрного сектору економіки України. За результатами конкурсу студентка була нагороджена дипломом ІІ ступеня.