6-7 квітня в Університеті ДФС України було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Податкова система України».

В Олімпіаді взяло участь 49 студентів, які представляли 25 ВНЗ України. Представниками Львівського національного аграрного університету були студенти факультету економіки напряму підготовки «Фінанси і кредит» Михайло Лизак та Богдан Прихідько під керівництвом викладача кафедри фінансів і кредиту к.е.н., доцента І. М. Тофана, які продемонстрували високий рівень фахових знань та вміння неординарно підходити до вирішення складних практичних завдань.

За результатами олімпіади Михайло Лизак увійшов в п’ятірку лідерів та нагороджений грамотою в номінації «За творчий підхід при викладі теоретичних положень».

Кафедра фінансів і кредиту вітає та бажає подальших творчих успіхів своїм студентам!