12-14 квітня 2016 р. згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.2015 р у Львівському національному аграрному університеті проведено II етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування». Участь в олімпіаді взяли представники 21 вищого навчального закладу України та понад 40 учасників.
Урочисте відкриття відбулося в залі засідань Вченої ради університету. З вітальним словом виступили ректор університету, академік НААНУ В. В. Снітинський, декан економічного факультету, професор Я. С. Янишин, завідувач кафедри економіки підприємства та інноваційної діяльності, професор Г. В.Черевко.

Проведення олімпіади показало високі знання учасників. Провівши детальний аналіз студентських робіт з практичного конкурсу та результатів теоретичного туру, журі визначило переможців олімпіади.
Дипломом першого ступеня нагороджена студентка Львівського національного аграрного університету Марта Винників. Дипломи другого ступеня отримали Анастасія Горячка, студентка Національного університету «Львівська політехніка» та Оксана Кравець, студентка Тернопільського національного економічного університету.
Дипломами третього ступеня нагороджені Тетяна Годорожа, студентка Миколаївського національного аграрного університету, Владислав Козлов, студент Східноєвропейського національного університету ім. Л. Українки, Наталія Наконечна, студентка Національного університету біоресурсів і природокористування України, Артем Скоробагатий, студент Сумського державного університету. Інші учасники олімпіади були відзначені грамотами у восьми номінаціях  та подяками за участь.
За час перебування в Львівському НАУ учасники олімпіади, викладачі та гості відвідали музеї університету та взяли участь у круглому столі на  тему «Регіональні особливості природокористування і сільський зелений туризм: економічні аспекти».