16 травня 2024 року успішно завершила свою роботу IV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Цифрова трансформація фінансової системи України та країн V-4 в умовах євроінтеграції».
Захід, організований Львівським національним університетом природокористування та Державним податковим університетом, зібрав понад 200 учасників ще з 5 країн світу, зокрема Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини та Індії, які об’єдналися, щоб обговорити актуальні питання цифровізації фінансового сектору в контексті євроінтеграційних прагнень України та країн V-4.

Учасники конференції мали можливість послухати змістовні та цікаві доповіді у галузі цифрових фінансів, взяти участь у тематичних дискусіях та панельних обговореннях, обмінятися досвідом та налагодити ділові контакти, а також ознайомитися з останніми досягненнями у сфері цифрових фінансів.
Конференція сприяла розвитку діалогу між науковцями, а також виробленню практичних рекомендацій щодо цифровізації фінансового сектору в Україні та країнах V-4.
Організатори конференції висловлюють щиру подяку всім учасникам за активну участь та плідну роботу!