20 квітня 2016 року на економічному факультеті в Львівському національному аграрному університеті (ауд. 525) відбувся Форум кар’єри.

Захід розпочався зі вступного слова декана економічного факультету в.о.проф. Я. С. Янишина. Далі була представлена інформація про підприємства-учасники у вигляді презентацій та іншого демонстраційного матеріалу.

Учасниками Форуму кар’єри стали наступні підприємства: Львівський обласний центр зайнятості (Василь Нестерович Барилюк), ТзОВ «Шувар» (Юлія Олійник), Компанія «Польські ягоди» (Йосиф Гусак), Компанія «Агро ЛВ Лімітед» (Дмитро Мороз), Компанія Nestle, Компанія Аdecco, ТзОВ «Агро Фрутіка Бишків», ТзОВ «ГАЛФРОСТ» (Анатолій Григорович Ключко), Компанія «Київстар», ТзОВ «Гульдман», «Приватбанк» (Василь Степанович Іванець).

Студенти та випускники економічного факультету мали змогу поспілкуватися із потенційними працедавцями, подати своє резюме та зрозуміти реалії працевлаштування в сучасному світі.

Усі учасники Форуму кар’єри отримали подяки декана економічного факультету в. о. проф. Я. С. Янишина.