12-15 квітня 2016 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія» у 2015–2016 навчальному році.

У Олімпіаді взяли участь 59 учасників, які є представниками 34 вищих навчальних закладів України з 15 областей та міста Києва. Олімпіада проводилася у два етапи, перший з яких передбачав виконання тестового та письмового завдання розрахункового характеру, другий – вирішення комплексного творчого ситуаційного завдання.

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічної теорія» студентка групи Мо-31 Оксана Танчин отримала грамоту у номінації «За оригінальний підхід до виконання письмового завдання творчого характеру».

Член журі Олімпіади, т.в.о. завідувача кафедри економічної теорії, к.е.н., доцент Наталя Богданівна Зеліско була відзначена грамотою «За високий організаційний та методичний рівень підготовки та проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія» у 2015–2016 навчальному році.