22-23 березня 2016 р. студенти-гуртківці кафедри права і підприємництва взяли участь у XVI Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Роль студентської молоді у розв’язанні актуальних питань освіти і науки України», яка проходила на базі Карпатського інституту підприємництва університету «Україна» (м. Хуст Закарпатської обл.). За результатами роботи конференції Іванна Бережна посіла ІІІ місце у роботі пленарного засідання (науковий керівник в.о. доц. І.І. Костецька), Мар’яна Карпляк – ІІ місце у роботі секційного засідання (науковий керівник проф. Ю.Е. Губені). Студенти Ольга Ільницька, Максим Телятник та Юрій Шульгай нагороджені грамотами за участь у конференції, а наукові керівники Ю.Е. Губені, І.І. Костецька та Ю.А. Коверко – подяками за належну підготовку студентів.