Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники, аспіранти та студенти Львівського національного університету природокористування щиро вітають к.е.н., доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування О.Г. Агрес з ювілеєм!
Шановна Оксано Григорівно!
Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею!
Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами й досягати разом професійних висот. Ваш професіоналізм, мудрість, наполеглива праця сприяють не лише Вашому особистому успіху, але й стають запорукою розвитку й процвітання нашого університету.
Ми усі поважаємо та цінуємо Вас за людяність, відвертість і теплоту, порядність, чуйність та доброзичливість.
Нехай збуваються Ваші бажання і прагнення, збережеться все добре, що є у Вашому житті, а доля і надалі щедро обдаровує мудрістю, енергією та натхненням для майбутніх звершень!
Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день!