11-13 травня 2016 року в Тернопільському національному економічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит», у якій взяли участь студенти Львівського НАУ Тарас Савчин (ст. гр. ОА-41) та Наталія Романів (ст. гр. ОА-41).

Загалом для участі в олімпіаді були зареєстровані 133 учасники з понад 80 вищих навчальних закладів України. Усі вони продемонстрували високі теоретичні та практичні знання з облікових, аналітичних та фінансових дисциплін.

За результатами проведеної олімпіади Тарас Савчин був нагороджений дипломом ІІІ ступеня, грамотою і цінними подарунками від всеукраїнської професійної бухгалтерської газети «Все про бухгалтерський облік».

Тернопільський НЕУ залишив у серцях гостей лише радісні моменти спілкування, насолоду від плідної праці та щасливі посмішки від перемог.