Ярмарки кар’єри є важливим інструментом для студентів, оскільки вони пропонують безліч можливостей для професійного розвитку та планування майбутньої кар’єри. Основна мета таких заходів – створити простір, де студенти можуть познайомитися з потенційними роботодавцями, дізнатися про актуальні вакансії та отримати корисні поради для успішного працевлаштування.
До студентів другого курсу та першого курсу магістратури завітали консалтингова компанія «Mavista» та трейдингова компанія «Sparrow Minerals». Представники компаній поділилися можливостями кар’єрного розвитку та тенденціями на ринку праці, наголосили на необхідності самовдосконалення. Цікаві виступи викликали багато запитань до доповідачів.
Ярмарок кар’єри надає можливості для дослідження ринку праці, пошуку стажувань або роботи, а також для розвитку комунікативних та професійних навичок. Участь у таких заходах значно полегшить процес переходу від навчання до професійної діяльності та допоможе студентам стати конкурентоспроможними на ринку праці.