На запрошення організаторів працівники кафедри права і підприємництва взяли участь у роботі Міжнародного форуму із розвитку фермерства в Україні AGROPORT West Lviv 2016. Несподіваним є місце проведення форуму – Міжнародний аеропорт Львова ім. Данила Галицького. Але це створило добрі умови – простір, сучасний дизайн та інтер’єр, добрі передумови для організаторів і логістики відвідувачів.

Знаково, що у виставці взяли участь не лише як відвідувачі, а й як промовці аж двоє викладачів економічного факультету – проф. Юрій Губені та доц. Іван Тофан. А ще турботливо піклувались про організацію роботи форуму наші студентки-волонтери.

Завідувач кафедри проф. Юрій Губені виступив із повідомленням про інституційні, економічні та правові аспекти запровадження ринку землі. Чітка презентація, цікаві і маловідомі факти із історії земельних відносин, несподівані аргументи та запрошення до роздумів/дискусії – це ознаки доповіді нашого професора. Обмін думками та спілкування в кулуарах підтвердили актуальність теми та інтерес учасників до її викладу.

А ще у програмі відвідин форуму – знайомство із стендами фірм-учасників, розмови із знайомими та приятелями та навіть дегустації. Не оминув проф. Ю. Губені стенди радехівських підприємств та ЛНАУ, поспілкувався з представниками фірми Райз та Ліга-Закон.