27 травня 2016 р. під керівництвом к.е.н., доцента О.М. Крупи було проведено виїзне практичне заняття з дисципліни «Статистика з елементами економетрії» у філіалі кафедри статистики та аналізу ТзОВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар»  (м. Львів) для студентів ІІ курсу землевпорядного факультету Львівського національного аграрного університету.

Викладачі кафедри під керівництвом д.е.н., професора В.В. Липчука та працівники РСП «Шувар» на чолі зі І.М. Стефанишиним заздалегідь розробили анкету анонімного опитування поведінки гуртових і роздрібних покупців. За сприяння декана землевпорядного факультету д.е.н., професора М.Г. Ступеня студенти провели опитування покупців, і на практиці апробували набуті теоретичні знання зі статистичних методів дослідження та міжлюдської комунікації. Отримані дані буде оброблено і представлено на РСП «Шувар» у вигляді практичних рекомендацій на спеціально організованому круглому столі.