23 травня 2016 року, в рамках співпраці із провідним польським аграрним університетом – Варшавським Університетом Природничих Наук – для студентів 3 та 6 курсів економічного факультету спеціальності «Менеджмент» та «Економіка» професор, доктор габілітований Е. Шиманська провела пізнавальну лекцію на тему: «Ефективне управління часом».

Пані професор поділилася цікавою і пізнавальною інформацією про те, що таке капітал часу, як ним розпоряджатися, щоб отримати ефективні результати своєї діяльності.

Завершилося заняття стратегічною грою, яка імітувала умови реальної торгівлі між підприємствами, з метою розширення навиків стратегічного планування у студентів. У всіх учасників цього заходу залишилися приємні і цікаві враження, а також неоціненний досвід, який сміливо можна застосовувати на практиці.