13 червня 2016 року в відбулись збори професорсько-викладацького складу економічного факультету, на яких було розглянуто такі питання:

1) Особливості вступної кампанії 2016–2017 н.р. (доповідала секретар приймальної комісії, доцент О.В. Грицина);

2) Про роботу та перспективи діяльності економічного факультету (доповідав декан, в.о. проф. Я.С. Янишин).

Декан презентував звіт про проведену на факультеті роботу протягом 2015–2016 навчального року.

Особливу увагу доповідач приділив питанням, що стосуються науково-дослідної та профорієнтаційної роботи факультету. Для роз’яснення умов вступу абітурієнтів на ОС «Бакалавр», ОКР «Спецаліст», ОС «Магістр» О.В. Грицина надала вичерпні відповіді на запитання присутніх.