Нещодавно група студентів економічного факультету Львівського національного аграрного університету повернулась із односеместрового навчання з Праги. Про те, як навчаються не лише чеські, але й велика громада студентів-іноземців у Чеському університеті наук про життя, як облаштований студентський побут та про інші питання у прямому ефірі на Львівському радіо говорили 19 лютого разом з Аліною Литвиновою проф. Юрій Губені і студенти Софія Губені, Ольга Шийка, Марія Тракало та Юрій Іваніцький.

У радіостудії дискусія велася не лише про те, як наблизити наше академічне життя до європейського, наскільки наші знання наближені до європейських, чи достатнім є рівень володіння іноземними мовами, але й про тугу за домівкою та життя української діаспори у Празі.