25 травня 2016 р. за участі кафедри інформаційних технологій та представника компанії Даталаб Агро Україна Христини Кузнєцової на економічному факультеті відбувся практичний семінар, присвячений використанню програмного продукту Pantheon Farming ERP в навчальному процесі ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації. В даному семінарі взяли участь викладачі економічного факультету та представники коледжів Львівської та інших областей західного регіону України.

Під час доповіді Христини Кузнєцової та в подальшій роботі учасники мали змогу ознайомитися з програмними продуктами компанії Даталаб Агро Україна, яка була заснована в Словенії і має  успішний досвід розробки та впровадження програмного забезпечення з 1997 року. У зв’язку з розширенням бізнесу, головний офіс компанії Даталаб було перенесено до Швейцарії.

Основною місією Даталаб Агро є підвищення прибутку та якості продукції агровиробників через оптимізацію та ефективне управління процесами і ресурсами.

У компанії є офіси і представництва в 12 країнах Південно-Східної Європи: Албанії, Болгарії, Боснії і Герцеговині, Словенії, Сербії, Македонії, Хорватії, Косово, Румунії, Чорногорії, Польщі, Швейцарії та Україні. На даний час системою PANTHEON користується близько тисячі фермерських господарств ЄС.

Сьогодні PANTHEON Farming знаходиться у списку найцікавіших рішень для українського агросектора (http://agravery.com/uk/posts/show/trinadcat-tehnologij-najcikavisi-proekti-vid-it-dla-agrosektora).

Завідувач кафедри інформаційних технологій А.М. Желєзняк поділилася досвідом співпраці з компанією Даталаб Агро Україна, використанням програмних продуктів компанії в навчальному процесі ЛНАУ при підготовці студентів агрономічних спеціальностей. Учасники семінару за підсумками його роботи отримали сертифікати та подяки.

Щиро дякуємо Христині Кузнєцовій за офіційне підтвердження статусу ЛНАУ як освітнього партнера компанії Даталаб Україна, оскільки спільна і продуктивна співпраця вищих навчальних аграрних закладів та представників бізнесу є запорукою якісної підготовки фахівців для аграрного сектора економіки.