В рамках цьогорічного Форуму видавців було проведено тематичний форум «Освіта», метою якого було поставити на суспільний порядок денний і обговорити стратегічні зміни в сфері освіти у контексті глобальних освітніх викликів.

17 вересня 2016 року у читальному залі Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася дискусія за участі університетів України за результатами досліджень вищої освіти.

Львівський національний аграрний університет представили науково-педагогічні працівники економічного факультету, доценти: Людмила Петришин, Ганна Сиротюк, Наталія Жидовська, Ганна Антонюк та Алла Желєзняк.

Мета заходу – стимулювати конструктивну взаємодію і конкуренцію між університетами, підштовхнути університети сміливіше долати виклики майбутнього.

Спікерами були:

Єгор Стадний, виконавчий директор Аналітичного центру CEDOS;

Оксана Дащаківська, керівник Західноукраїнського представництва Фонду «Відродження»;

Олександр Романко, ад’ютант-професор університету Торонто;

Марія Зубрицька, проректор Львівського національного університету ім. Івана Франка;

Зеновій Верес, Solution Architect в «SoftServe» (понад 10 років досвіду в ІТ-галузі), кандидат технічних наук;

Тарас Данько, професор міжнародного бізнесу НТУ «ХПІ»;

Степан Веселовський, виконавчий директор Львівського ІТ-кластера;

о. Павло Худ, керівник відділу рекрутингу та студентської кар’єри Українського католицького університету, фахівець із комунікацій.

Під час тематичного форуму піднімались проблеми фінансування вищої освіти, учасники ділилися досвідом різних університетів країни.

Цікаві і захоплюючі виступи спікерів переросли у жваву дискусію всіх учасників даного заходу.