З метою налагодження академічної співпраці 22 вересня в залі засідань Львівської ОДА під головуванням начальника департаменту освіти і науки Любомири Мандзій відбулась зустріч представників навчальних закладів області із представниками університетів міста Брно.

Проректор із зовнішніх зв’язків Університету Масарика (Masarykova univerzita) проф. Іван Мали, проректор із міжнародної співпраці Університету сільського і лісового господарства ім. Менделя (Mendelova univerzita v Brně) Павел Журан та проректор з питань розвитку Технічного університету м. Брно (Vysoké učení technické v Brně) Войтех Бартош у коротких презентаціях розповіли про свої навчальні заклади, їх академічний та науковий потенціал, можливі напрямки співпраці із львівськими університетами.

У короткій дискусії проректор з наукових питань проф. Ігор Яців розповів про наш університет і його співпрацю із закордонними вишами, зокрема – чеськими. Доповнюючи його, проф. Юрій Губені повідомив про нещодавню участь наших вчених у авторитетній науковій конференції «Agrarni perspektyvy XXV» у Празі та навчання наших студентів у Чеському університеті наук про життя (ČZU – CULS) в рамках програми Уряду ЧР «Допомога студентам з України». Проректор університету ім. Менделя П. Журан зацікавився інформаційними матеріалами про наш університет, і був приємно здивований, що між нашими навчальними закладами уже підписано договір про співпрацю. Сторони погодились опрацювати взаємні пропозиції для активізації співпраці і  підтвердження згаданого договору реальними діями.