Міжнародна співпраця економічного факультету розвивається. Група викладачів економічного факультету (проф. Юрій Губені, доц. Віталій Бойко, доц. Петро Оліщук) нещодавно взяли участь у науковій конференції «Agrarni perspektivy–XXV», що відбувалась у Празі. Цьогорічна, уже двадцять п’ята конференція була присвячена глобальним та європейським змінам у сільському господарстві та розвитку сільських територій.

З розповіддю про участь у конференції, свої враження від аналогічного чеського університету та перспективи активізації академічної співпраці наші викладачі взяли участь у передачі «Чехія: далека чи близька. А чеські університети які?» циклу радіопередач «Основа», який веде на Львівському радіо журналіст Аліна Литвинова.

Академічній громадськості та й пересічним жителям області буде цікаво дізнатись, чи Чехія останніми роками стала ближчою для нас, як живуть чеські студенти і викладачі, чи чути у кампусі та аудиторіях Чеського університету наук про життя українську мову. Про дату і час виходу передачі в ефір можна буде дізнатись на сайті Львівської ТРК.