19 жовтня у приміщенні 304 аудиторії головного корпусу ЛНАУ кафедра міжнародних економічних відносин спільно із Львівською аграрною дорадчою службою провели лекцію для студентів економічного факультету на тему «Дорадництво як інструмент місцевого економічного розвитку».

У ході лекції заступник голови Львівської дорадчої служби п. Михайло Вишньовський поділився досвідом створення кооперативів у молочній галузі та основними аспектами залучення іноземних інвестицій для їх функціонування. У ході подальшої дискусії М. Вишньовський та студенти ЛНАУ проаналізували вплив кооперативного руху на добробут сільських громад та формування середнього класу у сільській місцевості.

Продовжив лекцію менеджер ЛАДС п. Андрій Бліновський, який розглянув основні умови залучення канадських інвестицій у формування сімейних ферм у Львівській області.

На завершення було обговорено можливості розвитку співпраці економічного факультету та ЛАДС з метою поглиблення практичних навиків студентів у галузі сільськогосподарської кооперації.