27 жовтня 2016 р. в рамках стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука на базі Львівського національного університету ім. Івана Франка відбулася зустріч з Оленою Виноградовою – переможцем і тренером стипендіальної програми «Завтра.UA» (2009 р.), провідним аналітиком Благодійного фонду «Право на захист», співавтором звіту  The Brookings Institution (США) «Off to a shaky start: Ukrainian government responses to internally displaced persons», присвяченого вирішенню проблеми внутрішнього переміщення в Україні.

Учасниками заходу були представники вищих навчальних закладів Львівщини. Львівський національний аграрний університет представляли викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування к.е.н., доцент Г.В. Східницька, к.е.н., в.о. доцента Р. І. Содома разом зі студентами, які є потенційними учасниками Програми – Анастасією Гаврилюк (Фін-6) та Наталією Савчин (Фін-4).

Організація подібних заходів сприяє популяризації серед студентського активу можливостей і конкретних переваг стипендіальних програм в Україні і за її межами.

Бути учасником першої приватної загальнонаціональної програми з підтримки талановитої молоді, головна мета якої –  сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни – це бути сучасним науковцем, який імплементує свої напрацювання в розвиток держави.

Зустріч з успішними людьми, які діляться своїми знаннями та досвідом з молоддю – це перспективний старт у майбутнє.