Наприкінці жовтня Чеська республіка відзначає одне із державних свят – День відновлення чесько-словацької держави. З цієї нагоди новопризначений Генеральний консул ЧР у Львові Павел Пешек провів урочистий прийом за участю дипломатів, керівників органів виконавчої влади і місцевого управління, громадських активістів, діячів культури та науковців. Серед запрошених – завідувач кафедри права і підприємництва ЛНАУ проф. Юрій Губені.

Учасників прийому, окрім Генерального консула  Павела Пешека та його дружини Тамари, привітали заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський та голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук. Генеральний консул Павел Пешек та консули Валеріа Фулеова і Ігор Шедо провели під час прийому коротку зустріч із науковцями регіону, під час якої ознайомились із станом чесько-української академічної співпраці. Професор Юрій Губені висловив переконання, що співпраця Львівського національного університету із чеськими університетами, зокрема Чеським університетом наук про життя та Університетом Менделя у Брно, продовжиться.