«Мова – це наш всенародний скарб» – під таким девізом на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування в рамках Дня писемності та мови 10 листопада було проведено відкритий виховний захід.

До проведення заходу долучилися викладачі кафедри українознавства, фінансів, банківської справи та страхування, представники економічного деканату та студенти.

Зі вступним словом виступила заступник завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування доц. О.В. Рубай, яка у своїй доповіді провела короткий екскурс становлення та розвитку української мови та писемності від перших згадок до сьогодення. Сучасні проблеми розвитку української мови та писемності коротко охарактеризувала завідувач кафедри українознавства А.М. Куза, про творчі здобутки в українській літературі та творчість видатного українського поета, філософа, фінансиста, ученого, громадського і політичного діяча І.Франка, який є ровесником Львівського національного аграрного університету, донесла студентам керівник підрозділу з організації виховної роботи студентів О.В. Качмар. Продовжили урочистість студенти, які піснями та декламуванням віршів прикрасили свято.

Як хочеш, друже, шану всюди мати,

Навчися рідну мову шанувати.

Вона — твоє обличчя, твоя доля.

На це була свята Господня воля.