22.11.2016 р. відбулося виїзне заняття зі студентами спеціальності «Менеджмент» на базі ТОВ «Агро ЛВ Лімітед» на тему «Управління великими компаніями», яке проводили к.е.н., доцент, менеджер зі зв’язків з громадськістю ТОВ «Агро ЛВ Лімітед» Дмитро Васильович Мороз, працівники підприємства, доцент кафедри менеджменту ім. проф. Є. Храпливого В.М. Ковалів та доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування А.А. Верзун. Під час заняття студенти відвідали відділ логістики, постачання, земельних відносин, відділ контролю за виробництвом. Студенти ознайомилися з організацією виробничих процесів при виробництві та реалізації картоплі, а також забезпеченням контролю за виробничими процесами.

ТОВ «Агро ЛВ Лімітед» є сучасним підприємством з земельним банком більше 40 тис. га, яке використовує сучасну техніку та технології в аграрній сфері, тому отриманий студентами практичний досвід є запорукою формування їх компетенцій та навичок.