29 листопада 2016 року студенти спеціальності «Облік  та оподаткування» Олена Ковальчук (науковий керівник – к.е.н., доцент Г.В. Брик) та Олена Романюк (науковий керівник – к.е.н., в.о. доцента Н.В. Маркович) взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених та студентів «Фінансові та соціально-економічні системи в умовах глобалізації», яка відбулася у Львівській філії ПВНЗ «Європейський університет».

Тематика досліджень, а відповідно і доповідь на конференції Олени Ковальчук була пов’язана із теоретичними аспектами сутності та вдосконаленням обліку адміністративних витрат. Особливо цінними були напрацювання автора, спрямовані на розробку моделі управління адміністративними витратами на рівні суб’єкта господарювання.

Олена Романюк під час свого виступу на конференції розповіла про перспективи розвитку підприємництва в особистих селянських господарствах Львівщини, проаналізувала існуючі тенденції виробництва сільськогосподарської продукції аграрними формуваннями області та зробила відповідні висновки та узагальнення.

Після виступів відбулися обговорення, під час яких студенти висловили власне бачення досліджуваних проблем та можливі шляхи їх вирішення.

За підсумками роботи конференції О. Ковальчук та О. Романюк були відзначені грамотами за активну участь.

Вітаємо наших студенток і бажаємо подальших успіхів та наукових звершень!