29.11.2016 р. на економічному факультеті відбулися збори викладачів, де обговорювались наступні питання:

1. Рівень готовності дипломних робіт ОС «Магістр» до захисту, який проходитиме у січні 2017 року.
  2. Підготовка до заліково-екзаменаційної сесії студентів 1-4 курсів ОС «Бакалавр», ОКР «Спеціаліст»та ОС «Магістр» 1 року навчання.

Декан факультету озвучив терміни відпрацювання пропущених занять, здачі заліків, захисту курсових робіт, складання іспитів.

Було наголошено на тому, що студенти, які навчаються згідно з індивідуальним графіком, складають заліки, іспити, захищають курсові роботи, а також відпрацьовують пропущені заняття при комісію у складі 3-х осіб (представник деканату, завідувач кафедри, ведучий викладач).

1. Аналіз реєстрації документів студентами у Стипендіальній програмі «Завтра.UA».
  2. Рівень готовності студентів до Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.
  3. Аналіз проведення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл та коледжів.