21 квітня 2023 року кафедрою економіки і підприємництва Харківського національного автомобільно-дорожнього університету було проведено II тур Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства».

В рамках конкурсу було розглянуто 89 дипломних робіт за ступенем вищої освіти «Магістр», що надійшли з 30 закладів вищої освіти.

Здобувачі вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» ОС «Магістр» Львівського національного університету природокористування взяли активну участь у даному конкурсі та здобули призові місця.

Дипломом III ступеня відзначена кваліфікаційна робота Мар’яни Юськів (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри економіки Ганна Сиротюк).

Грамотою в номінації «За оригінальність запропонованих заходів» відзначена кваліфікаційна робота Дениса Бобика (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри економіки Ганна Сиротюк).

Грамотою в номінації «За значний ступінь наукової новизни» відзначена кваліфікаційна робота Діани Герасимчук (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри економіки Кароліна Руліцька).

Щиросердечно вітаємо переможців та дякуємо науковим керівникам за якісну підготовку здобувачів освіти! Бажаємо творчої наснаги, нових перемог та професійного зростання!