10 травня 2023 року з ініціативи кафедри економіки відбулася гостьова лекція для здобувачів вищої освіти спеціальності 051 «Економіка». Лекцію на тему «Інноваційна модель розвитку економіки України» прочитав комерційний директор GO TO-U Богдан Рогаля. GO TO-U – одна з інноваційних українських компаній, яка своїми винаходами і передовими ініціативами сприяє скороченню вуглецевих викидів та поширенню «зеленого» мислення. Компанія є одним з переможців Climate Innovations Vouchers в Україні – ініціативи Європейського Союзу, яку втілює ЄБРР. Вона ставить за мету допомогти агентам змін на ранньому етапі розвитку реалізувати кліматичні технології. Лектор поділився рецептом успіху в інноваційній галузі та зауважив, що програма кліматичних інвестиційних ваучерів є можливістю для розвитку і масштабування бізнесу.

Високий професіоналізм, компетентність і активність лектора Богдана Рогалі викликали позитивні враження, зацікавленість у здобувачів вищої освіти, які мали змогу поставити запитання, висловити свої думки та отримати вичерпні відповіді.

Здобувачі вищої освіти ОП «Економіка» та колектив кафедри економіки щиро вдячні Богдану Рогалі за прочитану лекцію.